MPO: Nový facebookový profil pomůže chránit práva spotřebitelů

24.11.2016 21:48 | Zprávy

Ministerstvo průmyslu a obchodu dnes spouští nový facebookový profil s názvem Ochránce spotřebitele. Jeho cílem je vytvořit platformu pro lepší informovanost a sdílení zkušeností spotřebitelů, která pomůže získat zdravé spotřebitelské návyky. Maskotem profilu se stala sova, jako symbol moudrosti při nákupu.

MPO: Nový facebookový profil pomůže chránit práva spotřebitelů
Foto: mpo.cz
Popisek: Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR - logo

Stránku Ochránce spotřebitele spouští ministerstvo v adventní době, kdy je pozornost lidí věnována nákupům a hrozí nárůst nekalých obchodních praktik. Prostřednictvím informací a diskuzí na profilu chce pomáhat v každodenních situacích, které spotřebitele mohou potkat. Profil však nenahrazuje standardní postupy a formální právní kroky, které jsou platné v oblasti ochrany spotřebitelských práv.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Ing. Jan Bartošek byl položen dotaz

K čapímu hnízdu

Dobrý den, podle mě je hlavní problém v tom, že kauza po tolika letech nebyla uzavřena, vás tento fakt neznepokojuje? Padni komu padni, ale aby jak je možné se soudy tak vlečou? To není jen tento případ

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Policie ČR: Pečlivě zvažujte, odkud se přihlašujete na sociální sítě

19:15 Policie ČR: Pečlivě zvažujte, odkud se přihlašujete na sociální sítě

Muž dívce vyhrožoval zveřejněním citlivých fotografií.