MŠMT posílá další peníze na sport dětí a mládeže

09.08.2017 12:02 | Zprávy

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy posílá dalších 67,5 milionů korun na sportování dětí a mládeže po celé České republice. Finanční prostředky dostanou sportovní kluby a tělovýchovné jednoty, které zabezpečují pravidelnou sportovní a pohybovou činnost dětí a mládeže.

MŠMT posílá další peníze na sport dětí a mládeže
Foto: msmt.cz
Popisek: MŠMT - logo

Program VIII už tak letos rozdělil celkem přes 683 milionů korun. Podpořil dohromady 3831 žádostí na zajištění sportování pro bezmála půl milionu dětí.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Martin Šebestyán, MBA byl položen dotaz

Můžete popravdě odpovědět?

Jak je to s tím přidělovaní dotací Agrofertu, vy tvrdíte, že vám dala EU zelenou, Piráti opak. Můžete zveřejnit vysvětlení od orgánů EU jak to je? Jestli nemáte co tajit, tak nevidím důvod tajit ani odpověď z EU.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

MŽP: Žofínský prales

22:33 MŽP: Žofínský prales

Nejstarší chráněné území svého druhu v České republice a jedno z nejstarších ve střední Evropě vstup…