MZV: Do Sýrie dorazila další dodávka české humanitární pomoci

25.02.2017 13:29 | Zprávy

Dne 23. února 2017 byla ve spolupráci Ministerstva zahraničních věcí ČR, Ministerstva obrany ČR, Správy státních hmotných rezerv a Velvyslanectví ČR doručena do Damašku další část humanitární pomoci Sýrii. Předchozí zásilka byla doručena 20. února. I v tomto případě pomoc dopravilo do Damašku letadlo Casa, které poskytla Armáda ČR.

MZV: Do Sýrie dorazila další dodávka české humanitární pomoci
Foto: mzv.cz
Popisek: Ministerstvo zahraničních věcí

Další náklad 4 tun sušeného mléka převzali k další distribuci pracovníci Syrského arabského Červeného půlměsíce. Zásilka byla doplněna hračkami pro děti ze soukromých sbírek. Ve spolupráci s českým velvyslanectvím pomůže i tuto pomoc rozdělit Syrský arabský Červený půlměsíc, který navzdory obtížné situaci stále působí na většině syrského teritoria.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Jaký smysl bude mít vaše cesta na Slovensko? A kdo všechno tam pojede?

To teď budete jezdit paralelně s budoucí vládou? Myslíte, že to bude působit dobře, a že to povede k něčemu dobrému – uvnitř i navenek? PS: V čem s vámi souhlasím je, že tam měli jet napoprvé i vaši zástupci, ale jet tam znovu je podle mě mimo.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

AOPK ČR: Nasavrky mají novou Kaštanku

22:31 AOPK ČR: Nasavrky mají novou Kaštanku

Desítky nových kaštanovníků setých byly během podzimu vysázeny v Nasavrkách, které mají tento nádher…