MZV: Náměstek Miloslav Stašek převzal prvních deset vozů Škoda Superb

31.08.2017 8:09

Na základě výsledku otevřeného výběrového řízení na dodavatele služebních vozidel pro Ministerstvo zahraničních věcí byla v červnu 2017 vybrána společnost Přerost a Švorc Auto s.r.o. Celkem se jedná o 55 vozů ŠKODA SUPERB, z nichž prvních deset slavnostně před Černínským palácem převzal od ředitele ŠKODA AUTO ČR Luboše Vlčka náměstek ministra Miloslav Stašek.

MZV: Náměstek Miloslav Stašek převzal prvních deset vozů Škoda Superb
Foto: mzv.cz
Popisek: Ministerstvo zahraničních věcí

Symbolicky právě během probíhající porady vedoucích zastupitelských úřadů České republiky v Černínském paláci dnes převzal z rukou ředitele ŠKODA AUTO ČR Luboše Vlčka náměstek ministra Miloslav Stašek prvních deset vozů ŠKODA SUBERB z celkového počtu 55 vozů, které dodá na základě vítězství v tendru nový dodavatel služebních vozů společnost Přerost a Švorc Auto s.r.o. Vozidla budou následně distribuována na 34 zastupitelských úřadů České republiky po celé Evropě a rovněž doplní flotilu Ministerstva zahraničních věcí.

„Jsem rád, že budou čeští diplomaté jezdit ve vozech Škoda Superb, přičemž díky předmětné smlouvě budeme mít vyřešenu otázku reprezentativní přepravy v evropských zemích. Současně se nám podařilo zachovat kontinuitu pravidelné bezúplatné obměny služebních vozů na Ministerstvu zahraničních věcí, což v důsledku znamená úsporu finančních prostředků státního rozpočtu. Vozidla bude dodavatel každoročně obměňovat za nová, a to až do roku 2021. Všechna vozidla budou dodána v nejvyšším stupni výbavy Laurin&Klement s pohonem 4x4 a šestistupňovou převodovkou DSG,“ dodal náměstek ministra Miloslav Stašek.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Tisková zpráva

nelegální export

Jak je možné, že jsou nelegálně vyvážené léky? Se pak nejde divit, že u nás nejsou. Evidentně tato praxe trvá už dlouho, to na to nikdo dosud nepřišel nebo spíš nechtěl přijít? A co navrhujete jako řešení? Protože na druhou stranu je tu svoboda podnikání a lze někomu nařizovat s kým má nebo nemá obc...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Nemocnice Havlíčkův Brod: Ambulance klinického psychologa opět funguje

14:12 Nemocnice Havlíčkův Brod: Ambulance klinického psychologa opět funguje

Od začátku ledna se opět otevřely dveře ambulance klinického psychologa v Nemocnici Havlíčků Brod. K…