MZV: Spuštění webové stránky k Roku českého businessu v Japonsku 2018

19.01.2018 7:34

Z důvodu každoročně se zvyšující intenzity bilaterální spolupráce v obchodní a investiční oblasti mezi Českou republikou a Japonskem a také narůstajícího počtu realizovaných projektů byl rok 2018 vyhlášen „Rokem českého businessu v Japonsku“. Při této příležitosti byla vytvořena a zprovozněna samostatná webová stránka na adrese: www.yearofczechbusiness.jp.

MZV: Spuštění webové stránky k Roku českého businessu v Japonsku 2018
Foto: Archiv MZV
Popisek: Černínský palác, sídlo Ministerstva zahraničních věcí
reklama

Z důvodu každoročně se zvyšující intenzity bilaterální spolupráce v obchodní a investiční oblasti a narůstajícího počtu realizovaných projektů byl rok 2018 vyhlášen „Rokem českého businessu v Japonsku“. Jedná se přitom primárně o aktivitu Velvyslanectví ČR v Tokiu, která vychází z pozitivních zkušeností, nabytých při přípravě a realizaci Roku české kultury v Japonsku 2017. Koncept jakéhosi „zarámování“ jednotlivých aktivit v určitém oboru do vyšších logických celků je v japonských podmínkách velmi efektivní a přináší z marketingového hlediska nesporný multiplikační efekt vynaloženého úsilí i finančních prostředků.

K Roku českého businessu v Japonsku byla s využitím nástroje Ministerstva zahraničních věcí ČR nazvaného „Marketingové aktivity v zahraničí na podporu ekonomické diplomacie“ vytvořena a zprovozněna samostatná webová stránka na adrese ZDE, která obsahuje přehled všech plánovaných i realizovaných akcí, adresář českých firem působících v Japonsku a také nabídkovou a poptávkovou službu, týkající se podnikatelských příležitostí na obou stranách. Stránka bude pravidelně aktualizována, je tedy možno v průběhu roku zasílat informace, které jsou k tomuto tématu relevantní. České firmy, které mají zájem se do některé z uvedených akcí aktivně zapojit nebo které by rády pod hlavičkou Roku českého businessu uskutečnily další prezentační akce v Japonsku v roce 2018, tudíž mohou své náměty průběžně zasílat buď prostřednictvím uvedené webové stránky, nebo přímo na e-mailovou adresu Obchodně-ekonomického úseku našeho velvyslanectví (ZDE).

Stejně jako v předcházejících letech se velice těšíme na spolupráci s Vámi i v roce letošním, v Roce českého businessu v Japonsku!

Webovou stránku najdete ZDE

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Tisková zpráva

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

ČEZ: Studenti i přes omezení úspěšně zvládli jadernou maturitu v elektrárně Dukovany

10:06 ČEZ: Studenti i přes omezení úspěšně zvládli jadernou maturitu v elektrárně Dukovany

Rekordní počet téměř 100 žáků z 26 škol z celé České republiky úspěšně absolvoval jadernou maturitu.…