Martin Production: Basiková zpívala Francemu a divákům přes telefon

13.08.2022 11:50 | Komerční článek

Letos se na zámku Zahrádky u České Lípy v libereckém kraji konal již po dvacátéčtvrté benefiční koncert a to především na propagaci této, z roku 2003 vyhořelé památky.

Martin Production: Basiková zpívala Francemu a divákům přes telefon
Foto: martinproduction.eu
Popisek: 24. ročník benefičního koncertu „Noc s hvězdami“ na zámku Zahrádky

Po dvou covidových letech, kdy se vždy koncert stihnul jen tak tak, než zakázali zpívání a veřejné shromažďování a lidé seděli na koncertu v rouškách, se koncert uskutečnil konečně bez „náhubků“. 

Diváků přišlo o něco více, než v loňském roce, ale letošní rok byl zapeklitý v sestavení pořadí účinkujících, kteří byli uvedeni na plakátech a billboardech. Jelikož nikdo z umělecké branže neví, co přijde na letošní podzim díky covidovým restrikcím, válečnému stavu nebo zdražování elektřiny a plynu a tak všichni zpívají, kde můžou, aby plus mínus přečkali podzimní a zimní období ve zdraví, s pocitem, že mají z čeho zaplatit složenky nebo, že se mají čeho najíst.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: komerční tisková zpráva


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zoo Zlín slaví chovatelský úspěch

19:28 Zoo Zlín slaví chovatelský úspěch

Zlínská zoo slaví chovatelský úspěch světového významu. Jaguáří pár, pětiletá samice Yuna a tříletý …