Mazars podpoří benefiční koncert Linky bezpečí

21.10.2013 15:03

Pomoci dětem v tísni a rozšířit povědomí o službách Linky bezpečí. To je cílem benefičního koncertu, kterého se letos zúčastní i společnost Mazars.

Mazars podpoří benefiční koncert Linky bezpečí
Foto: Hans Štembera
Popisek: Peníze, ilustrační foto
reklama

Charitativní koncert, jenž tradičně pořádá sdružení Linka bezpečí, se uskuteční ve čtvrtek 31. 10. 2013 od 19.30 hodin v Zrcadlové kapli pražského Klementina. Celým večerem bude provázet Ondřej Havelka spolu s režisérem Bohdanem Slámou a návštěvníci se mohou těšit na vystoupení sopranistky Simony Houda Šaturové. Kromě zástupců ze společnosti Mazars koncert podpoří také reprezentanti firem Telefónica ČR, ERA, AVAST nebo Volkswagen.

Společnost Mazars podporuje Linku bezpečí od roku 2012 – zajišťuje sdružení pro bono zpracování auditu hospodaření a daňové poradenství. Kromě toho se také zapojuje do dalších aktivit Linky bezpečí, jako je například sbírka Pomněnkový den. Prodej pomněnek coby symbolů ztracených dětí mezi zaměstnanci vynesl letos na jaře necelých osm tisíc korun, které byly použity na financování provozu Linky bezpečí.

Spolupráce Linky bezpečí se společností Mazars bude pokračovat i v příštím roce, kdy Linka bezpečí oslaví dvacet let od svého založení.  „Chceme být společensky odpovědným podnikem i nadále,“ uvedl Milan Prokopius, řídící partner společnosti Mazars.  „Snažíme se pomoci především tím, že poskytujeme své služby zdarma a pořádáme různé sbírky mezi našimi zaměstnanci,“ dodal Prokopius.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

MPO: Žádosti do programu COVID Gastro - Uzavřené provozovny od pondělí

19:33 MPO: Žádosti do programu COVID Gastro - Uzavřené provozovny od pondělí

Ministerstvo průmyslu a obchodu začne přijímat žádosti do 1. výzvy nového programu COVID Gastro - Uz…