Město Vsetín se bude opět prezentovat na REGIONTOURu 2015

15.01.2015 17:39

V termínu od čtvrtku 15. do neděle 18. ledna 2015 se na brněnském výstavišti koná GO - REGIONTOUR 2015 – největší mezinárodní veletrh cestovního ruchu v České republice. Město Vsetín pravidelně na veletrhu vystavuje, kde se v rámci společné expozice „Východní Morava“ prezentují oblasti: Slovácko, Kroměřížsko, Zlínsko, Luhačovicko a samozřejmě Valašsko. Motto naší letošní expozice na veletrhu je: Gastronomie a zážitky.

Město Vsetín se bude opět prezentovat na REGIONTOURu 2015
Foto: Hans Štembera
Popisek: Dolní náměstí ve Vsetíně
reklama

Regiontour - je největší prezentace průmyslu cestovního ruchu s akcentem na regiony ve střední Evropě. Veletrh REGIONTOUR je nosným projektem na podporu domácího cestovního ruchu a incomingu v České republice. Účastní se jej klíčové subjekty a osoby s rozhodovacími pravomocemi v cestovním ruchu ČR a jednotlivých regionů. Prezentace o Vsetínsku bude pro návštěvníky připravena v rámci expozice Zlínského kraje, respektive východní Moravy. Veletrh GO se zaměřuje na výjezdovou turistiku.

"Návštěvníci valašského stánku se mohou těšit i na prezentaci města Vsetína, který nabídne pestrou škálu možností. Jedná se o nabídku cyklotras a nových plánů bike arény, která byla bikerům otevřena na jaře minulého roku a stala se další součástí Bike resortu Valašsko, jež se rozkládá od Vsetína až po Velké Karlovice Z akcí bude představen například Mezinárodní týden turistiky na Valašsku nebo projekt Otevřené brány, který má nadregionální přesah. Na veletrhu budou prezentovány i  ubytovací možnosti a valašská gastronomie. Přímo na stánku mohou účastníci veletrhu ochutnat valašský frgál a poslechnout si cimbálovou muziku,“ pozvala místostarostka Simona Hlaváčová, která má oblast cestovního ruchu ve své gesci.

Z tiskových materiálů budou na stánku k dispozici kromě zmíněných plánů Bike arény Vsetín také cyklomapa Bečva, mapy Valašska, tipy na využití volného času ve Vsetíně „2 hodiny ve Vsetíně“ a „Den ve Vsetíně“, dále pak mapy města Vsetína, Image katalog města Vsetína, tiskoviny, ve kterých jsou prezentovány významné památky našeho města, naučné stezky, sportovní a kulturní vyžití, možnosti ubytování na Vsetínsku, kalendář akcí či leták Mezinárodního týdne turistiky na Valašsku. Na stánku nebudou ani chybět cyklotrasy a zimní průvodce Vsetínskými Beskydami.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: mestovsetin.cz
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Sdružení Neratov šije roušky i s pomocí Nadace ČEZ

20:40 Sdružení Neratov šije roušky i s pomocí Nadace ČEZ

Bleskovou krizovou pomoc v hodnotě 50 tisíc korun využilo i Sdružení Neratov v Orlických horách. Pod…