Ministerrstvo financí: Čtyřiadvacáté kolo Účtenkovky už zná své výherce

16.10.2019 22:49

V úterý 15. října proběhlo už čtyřiadvacáté slosování Účtenkovky, do kterého 338 tisíc aktivních soutěžících zaregistrovalo celkem 15 298 693 účtenek. Pomocí generátoru náhodných čísel bylo vylosováno 21 025 jedinečných BKP kódů.

Ministerrstvo financí: Čtyřiadvacáté kolo Účtenkovky už zná své výherce
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ministerstvo financí
reklama

Slosování, na které dohlíželi dva zástupci Ministerstva financí, proběhlo opět bez problémů. Jednotliví výherci byli informováni SMS zprávou nebo e-mailem. Pokud mají hráčský účet, naleznou informaci o výhře také v záložce Výhry.

Kompletní výherní listina čtyřiadvacátého slosování je zveřejněna na webu Účtenkovky. Výhry ze čtyřiadvacátého slosování do nominální výše 20 tis. korun včetně si mohou soutěžící osobně vyzvednout v sídle Sazky už zítra, tedy 16. října. Na účet budou výhry hromadně rozesílány 17. a 27. října a 10. listopadu. Připomínáme, že pro výplatu výhry je nutné zřídit si hráčský účet, a to do 30 dnů od informování o výhře.

U menších peněžitých výher do 20 000 Kč včetně si mohou soutěžící zvolit mezi bezhotovostním převodem a jejím osobním vyzvednutím. U peněžitých výher nad 20 tis. Kč může výplata proběhnout pouze bezhotovostním převodem na základě ověření věku a totožnosti. Nový model vozu značky Toyota Auris Touring Sports předají novému majiteli zástupci Ministerstva financí osobně.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Český rozhlas spustil další dva nové FM vysílače pro stanice ČRo Plus a ČRo Liberec

17:56 Český rozhlas spustil další dva nové FM vysílače pro stanice ČRo Plus a ČRo Liberec

Pro Nový Bor a okolí byly spuštěny dva nové vysílače. Od pondělí 19. října tak zajistí místním obyva…