Ministerstvo financí: Výherce třetího kola Účtenkovky budeme znát již dnes

15.01.2018 15:02 | Zprávy

V pondělí 15. ledna proběhne další slosování Účtenkovky, v němž bude pomocí generátoru náhodných čísel opět vylosováno 21 025 jedinečných BKP kódů.

Ministerstvo financí: Výherce třetího kola Účtenkovky budeme znát již dnes
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ministerstvo financí

Výherní kódy prvních pěti hlavních cen oznámíme ve vysílání televize Barrandov v 17:10. Kompletní výherní listina bude následně zveřejněna na webových stránkách uctenkovka.cz a mfcr.cz. Informace o výhře bude výhercům zaslána na e-mail nebo telefonní číslo, které uvedli při zadávání účtenky. Ti, kteří mají hráčský účet, naleznou své výherní účtenky v záložce Výhry.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Zuzana Majerová byl položen dotaz

O jakém zeštíhlení mluvíte?

Cožpak vy jste nezřídila nová ministerstva? A jestli jste pro zeštíhlení, navrhnete i snížení počtu poslanců a senátorů? Podle mě by půlka úplně stačila, ale předpokládám, že kapři si asi sami rybník nevypustí.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČSÚ: Počet dnů na neschopenkách zůstává stabilní

22:33 ČSÚ: Počet dnů na neschopenkách zůstává stabilní

Lidé, kteří byli nemocensky pojištění, strávili v Česku v roce 2025 v pracovní neschopnosti každý v …