Ministerstvo obrany: Na místo náměstka pro akvizice se vrací Daniel Koštoval

01.08.2017 21:21 | Zprávy

o funkce náměstka pro řízení sekce vyzbrojování a akvizic (SVA) se vrací Daniel Koštoval. Tomu byl výkon funkce v únoru 2017 v souladu se zákonem o státní službě přerušen, aby se mohl z pozice politického náměstka plně soustředit na strategické projekty MADR a víceúčelový vrtulník, a řízením SVA byl pověřen ekonomický náměstek Pavel Beran.

Ministerstvo obrany: Na místo náměstka pro akvizice se vrací Daniel Koštoval
Foto: mocr.cz
Popisek: Budova Ministerstva obrany ČR

Výše uvedené projekty se teď blíží svému dokončení. Proto přebírá dnešním dnem Daniel Koštoval zpět celou agendu SVA, zatímco Pavel Beran zůstává náměstkem pro řízení sekce ekonomické a majetkové. Pozice politického náměstka zůstane neobsazena.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

MUDr. Zdeněk Hřib byl položen dotaz

Pomoc

Mě se líbí, jaká všechna opatření navrhujete na pomoc lidem kvůli zdražování. Bylo by fajn, kdyby jste je prosadili, ale to je i můj dotaz, proč jste nic z toho, co teď navrhujete neprosadili už v minulé vládě?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

MŽP: Omezení olova v rybářském náčiní

11:18 MŽP: Omezení olova v rybářském náčiní

Členské státy Evropské unie odsouhlasily změnu unijních pravidel, která zavádí postupný zákaz uváděn…