Ministerstvo obrany: Náměstek Tomáš Kuchta odchází do diplomacie

11.07.2018 20:58

Ke dni 10. července 2018 z pozice náměstka ministra obrany pro řízení sekce nakládání s majetkem ministerstva obrany odešel Ing. Tomáš Kuchta.

Ministerstvo obrany: Náměstek Tomáš Kuchta odchází do diplomacie
Foto: mocr.cz
Popisek: Budova Ministerstva obrany ČR

Na ministerstvu působil od února 2014, kdy byl jmenován do funkce náměstka ministra obrany pro řízení sekce průmyslové spolupráce a řízení organizací. Tomáš Kuchta bude nadále působit v diplomacii na postu velvyslance v Srbsku.

„Především mě těší, že se za 4,5 roku mého působení na ministerstvu obrany úspěšně rozběhl dialog s českým obranným průmyslem, stejně jako jeho podpora v zahraničí. Domácí průmysl má totiž pro obranu státu strategický význam. Navíc, pokud naše podniky vědí, co armáda potřebuje, dokáží nabídnout špičkové výrobky či řešení a následně konkurovat i na světovém trhu,“ shrnul Tomáš Kuchta.

„Děkuji Tomáši Kuchtovi za práci, kterou odvedl na ministerstvu obrany, a přeji mu hodně úspěchů v další kariéře,“ uvedl ministr obrany Lubomír Metnar.

Na služební místo náměstka ministra obrany pro řízení sekce nakládání s majetkem bude vypsáno výběrové řízení. Od 10. července 2018 na služebním místě náměstka pro řízení sekce nakládání s majetkem MO zastupuje v plném rozsahu JUDr. Eva Burešová, ředitelka odboru správy majetku SNM MO.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Policie ČR: Třetí výročí iniciativy No More Ransom

16:27 Policie ČR: Třetí výročí iniciativy No More Ransom

RANSOMWARE - přispěli jsme k úspoře 108 milionů dolarů! Národní centrála proti organizovanému zločin…