
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: Tisková zpráva
Ministerstvo pro místní rozvoj pod vedením Karly Šlechtové vítá snahu NKÚ důsledně kontrolovat peníze vydávané na sociální bydlení. Důrazně ovšem upozorňuje, že zjištění dnes publikované zprávy se týká hlavně období téměř před pěti lety. Nynější nález NKÚ řešila ministryně Karla Šlechtová ihned po svém nástupu do funkce, a proto již v loňském roce zařadila do Plánu nelegislativních prací vlády pro rok 2016 revizi Koncepce bydlení.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: Tisková zpráva
Dobrý den pane Vondráčku! Nebylo nezodpovědné od Evropských států, když slibovali Ukrajině vstup do NATO? Vždyť na Ukrajině žije několik milionů rusů, kteří by asi těžko šli bojovat, v případném konfliktu, proti vlastnímu národu. Nebo se mýlím? Petr Vondrák
U Masarykova nádraží vznikly nové speciální koleje pro údržbu vlakových souprav.