Ministerstvo pro místní rozvoj zveřejnilo Vybrané údaje o bydlení 2015

26.08.2016 17:34 | Zprávy

Jako každoročně, i letos vydává MMR bulletin z oblasti politiky bydlení, do něhož vybírá z existujících datových zdrojů některé údaje vztahující se k této problematice, včetně mezinárodního srovnání.

Ministerstvo pro místní rozvoj zveřejnilo Vybrané údaje o bydlení 2015
Foto: Ministerstvo pro místní rozvoj
Popisek: Ministerstvo pro místní rozvoj.

Takto získaná souborná data slouží resortu jako jeden z podkladů pro jeho analytickou a koncepční práci a současně umožňují informování odborné veřejnosti. Zvláštní pozornost je v letošní publikaci věnována kontextu bydlení seniorů v mezinárodním srovnání.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Projekt E6

Narovinu věříte tomu, že ať by byl u vlády kdokoliv, že by těch 6 zemí stálo o to, aby se do projektu zapojila i ČR? Já myslím, že o nás v EU nestojí. A co říkáte na to, jak se EU čím dál víc štěpí a vytváří se uvnitř ní jakési koalice států? Není to úplně v rozporu s tím, proč EU vznikla?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČEZ: Dukovany omládly, mezi novou generací jsou i čtyři operátorky jaderných bloků

20:16 ČEZ: Dukovany omládly, mezi novou generací jsou i čtyři operátorky jaderných bloků

Jaderná elektrárna Dukovany má za sebou generační obměnu. Průměrný věk zaměstnanců klesl na 42 let a…