Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy: Setkání k systémové podpoře inkluze

05.12.2019 22:49 | Zprávy

Další z řady setkání takzvaných individuálních projektů systémových, které jsou hrazeny z evropských fondů a mají za cíl pozitivně ovlivnit vývoj českého školství, se dnes uskutečnilo na MŠMT. Setkání bylo zaměřeno na systémovou podporu inkluze, tedy společného vzdělávání.

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy: Setkání k systémové podpoře inkluze
Foto: msmt.cz
Popisek: MŠMT - logo

V rámci současného programového období je z Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání (OP VVV) v gesci MŠMT financováno několik projektů, které mají podpořit zavádění inkluzivního vzdělávání. Některé z nich byly prezentovány na dnešním jednání.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Libor Vondráček byl položen dotaz

Motoristé

Nemyslíte, že nebýt Motoristů, tak je na tom vaše vláda líp? Aspoň na mě to působí tak, že vám dost kazí reputaci, že není měsíc, kdy by se neřešilo něco kolem nich a zazdí to pak i to dobré, co třeba děláte.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

MHMP: Praha se připojuje ke kampani Národní den bez spěchu, dnes se symbolicky zastaví orloj

7:23 MHMP: Praha se připojuje ke kampani Národní den bez spěchu, dnes se symbolicky zastaví orloj

Hlavní město se i letos připojuje ke kampani Národní den bez spěchu. Akce poukazuje na to, že spěcha…