Ministerstvo spravedlnosti: Ministr Pavel Blažek pokračuje v pracovních cestách do krajů

21.02.2023 12:39 | Tisková zpráva

Ministr spravedlnosti Pavel Blažek společně se svými náměstky Radomírem Daňhelem, Karlem Dvořákem a Antonínem Stanislavem pokračuje v pracovních cestách do krajů.

Ministerstvo spravedlnosti: Ministr Pavel Blažek pokračuje v pracovních cestách do krajů
Foto: justice.cz
Popisek: Ministerstvo spravedlnosti ČR

Včera ministr navštívil kraj Ústecký, konkrétně Ústí nad Labem. To je po Českých Budějovicích a návštěvě Generálního ředitelství vězeňské služby ČR  již jeho třetí pracovní zastávkou. 

Témata dnešního setkání:

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Jak chcete odříznout politické neziskovky od dotací?

Tvrdíte, že doufáte, že se vám politické neziskovky podaří odříznout od dotací. Zajímalo by mě, jak to chcete udělat? Fandím vám, ale myslím, že je to nereálné.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Lesy ČR: Investice po povodních už přesáhly 170 milionů

22:03 Lesy ČR: Investice po povodních už přesáhly 170 milionů

Za více než 170 milionů zatím Lesy ČR opravily koryta vodních toků i lesní cesty v Moravskoslezském …