Ministerstvo spravedlnosti ve spolupráci s Ministerstvem financí prodloužilo termín pro předkládání žádostí o grant na projekty financované z Norských fondů

17.03.2021 16:14

Odborná péče pro vězněné uživatele drog a její následná kontinuita po propuštění (JU1B) - Výzva k předkládání žádostí o grant na projekty (prodloužena do 31.5.2021)

Ministerstvo spravedlnosti ve spolupráci s Ministerstvem financí prodloužilo termín pro předkládání žádostí o grant na projekty financované z Norských fondů
Foto: Hans Štembera
Popisek: Budova ministerstva spravedlnosti

Cíl otevřené výzvy JU1B vytvoření Case management programu klade větší nároky na koordinaci různých typů péče (ať už zdravotní, léčebné, sociální aj.), na vytvoření sítě poskytovatelů adiktologických služeb s co nejširším pokrytí v ČR, než je tomu u výzvy JU1A, což vyžaduje delší čas na vyjednání spolupráce mezi jednotlivými aktéry. V neposlední řadě klade důraz na rozmanitost a odbornost realizačního týmu. Komplexní příprava Case management programu dle požadavků výzvy vyžaduje časovou flexibilitu, která je momentálně výrazně omezena vládními opatřeními v souvislosti s pandemií COVID – 19. Proto bylo na základě souhlasného stanoviska zástupců donorů, Ministerstva financí a Ministerstva spravedlnosti přistoupeno k prodloužení termínu pro příjem žádostí o grant k výzvě JU1B.

Termín pro předkládání žádostí o grant k otevřené výzvě JU1A (Podpora reintegrace odsouzených osob a osob propuštěných z výkonu trestu odnětí svobody) nebude prodlužován. Termín zůstává stejný, tj. 24.3.2021 do 12:00 hodin.

Další důležité informace o výzvách a všechny přílohy jsou k dispozici ZDE nebo ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Tisková zpráva

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Správa železnic a DB Netz vybraly projektanta Krušnohorského tunelu

22:22 Správa železnic a DB Netz vybraly projektanta Krušnohorského tunelu

Správa železnic a DB Netz uzavřely smlouvu s dodavatelem na zajištění projektové přípravy přeshranič…