Ministerstvo zahraničních věcí: Náměstek Kolaja byl na mezinárodní konferenci GLOBSEC

29.05.2017 17:38 | Zprávy

Ve dnech 26.–28. května 2017 se v Bratislavě konal 12. ročník bezpečnostní konference GLOBSEC, která je považována za jednu z nejvýznamnějších akcí svého druhu ve střední Evropě. K hlavním hostům letošní konference patřili prezidenti Slovenska a Polska, prezidentky Estonska a Chorvatska, předseda Evropské rady, předseda Vojenského výboru NATO a mnoho dalších osobností z oblasti politiky, médií a byznysu.

Ministerstvo zahraničních věcí: Náměstek Kolaja byl na mezinárodní konferenci GLOBSEC
Foto: mzv.cz
Popisek: Ministerstvo zahraničních věcí

Náměstek člena vlády Václav Kolaja v diskusním panelu ministrů zahraničních věcí V4 k budoucnosti Evropské unie zdůraznil strategický význam procesu evropské integrace pro udržitelný rozvoj a bezpečnost členských států. Náměstek Kolaja dále upozornil na potřebu plně využívat instrumentů Unijních smluv. Při následné návštěvě nového sídla Mezinárodního visegrádského fondu náměstek Kolaja vyzdvihl význam role fondu při prohlubování spolupráce států V4 a při posilování synergie nevládního a státního sektoru.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Ing. Lukáš Vlček byl položen dotaz

předložte důkaz

na základě čeho a jak jste došel k závěru, že Ukrajina brání Evropu před ruskou agresí. Buďte prosím konkrétní a předložte jasné důkazy, že Rusko plánuje napadnout Evropu. Pokud je nemáte, tak se za tu dezinformaci a strašení omluvte.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

MŽP: Rozšiřuje se podpora energetického poradenství

11:14 MŽP: Rozšiřuje se podpora energetického poradenství

Probíhající výzva MŽP číslo 16/2025 financovaná z Národního plánu obnovy nově umožní posílit podporu…