Ministr Zaorálek se s Gudrun Mosler-Törnströmovou sešel u příležitosti právě probíhajícího předsednictví ČR v Radě Evropy jakožto předseda Výboru ministrů Rady Evropy. Kromě českého předsednictví v Radě Evropy šéf české diplomacie jednal s předsedkyní Kongresu také o problematice migrace či integrace uprchlíků nebo o otázkách boje proti radikalizaci. V rámci jednání byla obzvlášť zdůrazněna zásadní úloha měst a municipalit při řešení těchto výzev.
Předsedkyně Kongresu místních a regionálních samospráv Rady Evropy přijíždí do České republiky na jednání Byra Kongresu, které zasedá ve dnech 15.–16. června 2017 v Brně. Setkání představitelů dvou vrcholných orgánů Rady Evropy, Kongresu místních a regionálních samospráv a Výboru ministrů, se tradičně odehrává během každého předsednictví v Radě Evropy.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku
Dokumenty, zásady a pravidla ParlamentníListy.cz
Zrádci ve sněmovně
Smutníte, že jsou ve sněmovně zrádci. Proč jste jim ale umožnili, aby tam byli? Proč jste se nepokusili vyjednat třeba s Babišem koalici?
Další články z rubriky
22:08 Česká pošta: Zámek Sychrov nově na poštovních známkách
Česká pošta uvedla 6. května do prodeje novou příležitostnou písmenovou poštovní známku z řady Krásy…
- 16:13 Letiště Praha hledá dodavatele pro navigačně-informační systém a vizuální styl
- 11:27 Ministerstvo kultury: Česko-slovenská expozice na světové přehlídce současného umění
- 7:14 Ministerstvo vnitra: Posun spuštění vybraných informačních systémů veřejné správy
- 22:08 Správa železnic: Troleje mezi Prahou a Berounem prochází speciální kontrolou
- 16:13 DIAMO: Premiér a ministři se seznámili se situací na heřmanické haldě

