Ministr spravedlnosti USA poděkoval za vydání J. Nikulina

10.04.2018 18:10 | Zprávy

Během telefonického hovoru americký ministr českému protějšku poděkoval za rozhodnutí vydat Jevgenije Nikulina do Spojených států amerických. O vydání žádaly USA i Ruská federace.

Ministr spravedlnosti USA poděkoval za vydání J. Nikulina
Foto: justice.cz
Popisek: Ministerstvo spravedlnosti ČR

O extradičních žádostech z listopadu 2016 rozhodly české soudy tak, že vydání je v obou případech přípustné. Ministr spravedlnosti Robert Pelikán vyhodnotil na konci března tohoto roku americkou žádost jako lépe odůvodněnou a závažnější z hlediska trestné činnosti.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Tisková zpráva

Evropská unie si z našich peněz dělá bankomat

Souhlasím s tím, co tvrdíte, bohužel situace u nás je podle mě stejná. Stát podle mě není dobrý hospodář a nač u nás potřebujeme tolik politiků za takové peníze? Vždyť o řadě z vás není ani slyšet a řada z vás si práce poslance plete s cestovkou. Nebo to tak podle vás není?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Liberální institut: Dnešek je Dnem daňových poplatníků

19:15 Liberální institut: Dnešek je Dnem daňových poplatníků

Celých 156 dní jsme v České republice pracovali a podnikali na pokrytí letošních veřejných výdajů. T…