Ministryně spravedlnosti rozhodla o předání Csaby D. do Maďarska

28.06.2019 9:09 | Zprávy

Dnes 27. června 2019 rozhodla ministryně spravedlnosti Marie Benešová o souběhu evropského zatýkacího rozkazu se žádostí o vydání ve věci maďarského a srbského státního příslušníka Csaby D., který je podezřelý ze tří vražd spáchaných v Amsterdamu, Budapešti a Bělehradě. Ministryně spravedlnosti upřednostnila předání pachatele k trestnímu stíhání do Maďarské republiky.

Ministryně spravedlnosti rozhodla o předání Csaby D. do Maďarska
Foto: ČSSD
Popisek: Ministryně spravedlnosti Marie Benešová

 Rozhodnými, pro posouzení souběhu maďarského evropského zatýkacího rozkazu se srbskou žádostí o vydání, byla kritéria závažnosti trestné činnosti a výše hrozícího trestu odnětí svobody v jednotlivých státech a rovněž možnost dalšího vydání (re-extradice) mezi dotčenými státy, které požádaly o jeho vydání.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Nezávislost

Víte, co je smutné? Že podle mě nejsme vůbec nezávislý a podléháme tomu, co nám diktuje EU a někteří politici také podle mě až přehnaně vzhlíží k USA, někteří zas naopak k Ruska, ale těch už je naštěstí jen pár. Co vy na to?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Lesy ČR opět darují vánoční stromky dětským zdravotnickým a sociálním zařízením

22:03 Lesy ČR opět darují vánoční stromky dětským zdravotnickým a sociálním zařízením

I letos Lesy ČR darují a do Vánoc zdarma dovezou vánoční stromky.