Mirko Kalous posiluje vedení OKIN GROUP

17.03.2014 15:03

Místopředsedou správní rady OKIN GROUP se stal Mirko Kalous. Do OKIN přišel v říjnu 2013 a posílil top management jedné z vůdčích outsourcingových firem, která poskytuje služby zákazníkům v Evropě, Africe, na Blízkém východě a patří mezi největší globální poskytovatele těchto služeb v České republice. OKIN GROUP zastřešuje značky OKIN BPO a OKIN FACILITY. Mirko Kalous bude odpovědný za rozvoj nových oblastí podnikání, inovace, vyhledávání obchodních příležitostí a za zvýšení obchodní výkonnosti.

Mirko Kalous posiluje vedení OKIN GROUP
Foto: red
Popisek: Okin Group

Skupina OKIN působí na českém trhu již od roku 1993 a pokračuje v dynamickém růstu. Jejími cíli pro letošní rok jsou kromě získání dalších zákazníků také rozvoj nových řešení, vstup na nové trhy a hledání dalších oblastí podnikání. „Plánujeme expanzi do dalších zemí a významné rozšíření některých produktů OKINu. Zaměřujeme se zejména na ty služby, které využívají nové technologie. Technologie mění byznys modely mnoha oborů a naší ambicí je patřit v inovacích k lídrům. Mojí prioritou je tedy především obchod, inovace a řízený rozvoj napříč celou skupinou,“ uvádí Mirko Kalous a dodává: „Uvědomuji si, že zákazník vyžaduje jednoduchou, dostupnou a měřitelnou službu.“

Mirko Kalous ve skupině OKIN GROUP pracoval již v letech 2002 až 2005 jako provozní ředitel. Do své nové funkce nyní přichází ze společnosti Ness Technologies, kde působil od roku 2005 – nejdříve jako provozní ředitel a od roku 2007 až do roku 2013 jako generální ředitel pro Českou republiku. Mirko Kalous získal titul MBA na Nottingham Trent University v Brně, je ženatý, má tři děti a k jeho zálibám patří cyklistika, fotografování a hudba.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Český statistický úřad: Konjunkturální průzkum - září 2018

11:34 Český statistický úřad: Konjunkturální průzkum - září 2018

Souhrnný indikátor důvěry (indikátor ekonomického sentimentu), vyjádřený bazickým indexem, oproti sr…