Mlékárna Hlinsko chce novou kampaní bořit mýty o mléce

12.09.2014 13:28 | Zprávy

Mlékárna Hlinsko rozjíždí v těchto dnech podzimní reklamní kampaň. Televizní spot doplní reklama v tisku a na internetu. Mlékárna chce navíc formou interaktivního kvízu na webu zákazníky vzdělávat a uvádět na pravou míru mýty o mléce.

Mlékárna Hlinsko chce novou kampaní bořit mýty o mléce
Foto: URS Czech
Popisek: Kráva, ta je v tom nevinně.

„Hlavním tématem kampaně je sdělení, že vše co děláme, děláme s láskou a péčí, abychom zákazníkům dodávali to nejlepší mléko z vybraných českých chovů. Vyjadřujeme to sloganem Tatra S láskou k mléku,“ vysvětlila marketingová manažerka Mlékárny Hlinsko Veronika Pácaltová.

Hraný spot z kreativní dílny agentury McCann Prague, jehož natáčení se ujala společnost Bio Illusion a je pod ním podepsaný režisér a kameraman F. A. Brabec, poběží v televizi od 8. září. Diváci jej mohou vidět na TV Nova, Nova Cinema, Fanda, Prima, Prima Cool, Prima Love, Prima ZOOM, Smíchov, Telka a TV Barrandov. Kampaň mlékárna podpoří také inzercí v tisku i on-linu.

Cílem podzimní kampaně bude také vzdělávat zákazníky a zároveň vyvracet některé nepravdy, které se o tepelně upraveném mléku tradují. Mlékárna si totiž v nedávné době nechala udělat průzkum mezi spotřebiteli a velká část respondentů v něm opakovala zažité mýty.

„Průzkum odhalil například to, že 74 % lidí se domnívá, že mléko obsahuje konzervanty a právě tady vzniká prostor pro vysvětlení, že konzervanty v mléce Tatra nenajdete,“ přiblížila výsledky Veronika Pácaltová.

Svoji kampaň proto mlékárna podpoří také na webu www.tatramleko.cz. „Připravili jsme kvíz o drobné ceny. Návštěvníci stránek, kteří se kvízu zúčastní, budou odpovídat na jednoduché otázky o mléce. U každé bude možnost zobrazit si doplňující text, který danou oblast vysvětlí,“ řekla Veronika Pácaltová.


 

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Tisková zpráva

MUDr. Ivan David, CSc. byl položen dotaz

mandát

Je pravda, že nově zvolení europoslanci se ujmou mandátu až příští týden? Proč až tak pozdě? A co mě zajímá víc je, zda teda do té doby rozhodují ještě poslanci, co třeba ani neobhájili mandát? Jestli to tak funguje, tak podle mě u některých může dojít třeba i ke korupci nebo k urychleným hlasováním...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Jinde na netu:Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Celní správa: Drogy ani cigarety před celníky neukryli. Pomohl i služební pes

7:44 Celní správa: Drogy ani cigarety před celníky neukryli. Pomohl i služební pes

Začátkem prázdnin měli celníci z moravskoslezského kraje plné ruce práce. V jeden den totiž v dopole…