Modernizace Městské nemocnice Ostrava pokračuje

02.10.2017 18:25 | Zprávy

Městská nemocnice podstupuje velkou revitalizaci. Opravy budov a pořízení nového přístrojového vybavení přišlo od začátku roku již na 166 milionů korun. Do speciálního fondu, který byl zřízen v loňském roce pro rozvoj nemocnice, město Ostrava vložilo 570 milionů korun. Aktuálně v něm zůstávají 403 miliony k dalšímu využití.

Modernizace Městské nemocnice Ostrava pokračuje
Foto: ostrava.cz
Popisek: Městská nemocnice Ostrava

„Podle pravidel fondu počítáme se 100 miliony korun, které se do fondu vloží při tvorbě rozpočtu na příští rok, přičemž dalšími zdroji bude přebytek hospodaření," uvedl náměstek primátora Michal Mariánek.

Modernizace je rozdělena do tří etap. První proběhne v letech 2017 až 2022 a zahrnuje výstavbu centrálních operačních sálů, centrálního příjmu s pohotovostí spolu se vstupem do nemocnice a výstavbu parkovacího domu s lékárnou.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Zastrojování platů

Na jaké částce by podle vás měly být platy politiků zastropovány nebo na co by měly být navázány? A řeší něco zmrazení platů, když dřív nebo později dojde k rozmrazení?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Liberecký kraj vyhlašuje dotační program na podporu kulturních aktivit

20:16 Liberecký kraj vyhlašuje dotační program na podporu kulturních aktivit

Liberecký kraj vyhlásil dotační program 7.1 „Kulturní aktivity v Libereckém kraji pro rok 2026“. Cíl…