Moravskoslezský kraj: Zájem o doplňkovou kotlíkovou výzvu byl obrovský

03.03.2017 8:35 | Zprávy

Už tři minuty po odstartování doplňkové kotlíkové výzvy bylo první březnový den vyčerpáno všech alokovaných 55 milionů korun. Zájemci o nový kotel tentokrát mohli podat žádost elektronicky, čehož plně využili.

Moravskoslezský kraj: Zájem o doplňkovou kotlíkovou výzvu byl obrovský
Foto: kr-moravskoslezsky.cz
Popisek: Moravskoslezský kraj

Částku 46,9 milionů korun alokovalo pro výzvu do Moravskoslezského kraje Ministerstvo životního prostředí, dalších 8 milionů korun činila úspora z loňského velkého dotačního programu. Doplňková výzva byla určena pro tepelná čerpadla a kotle na biomasu. Toto omezení zdrojů vytápění vyplývá z podmínek rozhodnutí Ministerstva životního prostředí.

Elektronické žádosti do systému začali lidé podávat hned po vyhlášení doplňkové výzvy v 10:00 hodin. Ten byl nastaven na přijetí 350 žádostí, poté už další podání nebylo možné. Elektronické podání žádosti o kotlíkovou dotaci dnes krajský úřad využil poprvé.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

MUDr. Zdeněk Hřib byl položen dotaz

Tvrdíte, že míříte do příští vlády

S kým? Myslíte, že ANO volby nevyhraje? Vyhrává je přeci už několik volebních období. Nebo uvažujete i o tom, že byste s ním šli do koalice? A podle čeho soudíte, že se do vlády dostanete? Váš poslední volební výsledek nebyl až takový zázrak, nemyslíte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministerstvo spravedlnosti: Podněty veřejnosti k exekucím a insolvencím

19:15 Ministerstvo spravedlnosti: Podněty veřejnosti k exekucím a insolvencím

Ministerstvo spravedlnosti vytváří prostor pro aktivní zapojení veřejnosti do úvah o změnách v oblas…