Moravskoslezský kraj podpoří chráněnou dílnu ve Velkých Hošticích

02.03.2017 10:12 | Zprávy

Moravskoslezský kraj převzal od společnosti ASEKOL za podporu úspěšné kampaně ve sběru vysloužilých eletrozařízení ocenění a finanční dar. Ten se rozhodl předat Charitě Opava, která jej využije na podporu chráněné dílny ve Velkých Hošticích.

Moravskoslezský kraj podpoří chráněnou dílnu ve Velkých Hošticích
Foto: kr-moravskoslezsky.cz
Popisek: Moravskoslezský kraj

Moravskoslezský kraj se společností ASEKOL dlouhodobě spolupracuje na projektu Rozvoj sběru použitých elektrozařízení. V loňském roce podpořil kampaň Hokejové elektroderby na hokejových utkáních v Třinci a v Ostravě, kdy mohli fanoušci před zápasem přinést vysloužilé elektrospotřebiče a vyměnit je za vstupenku na hokejový zápas i drobné ceny. Společnost ASEKOL za tuto aktivitu ocenila kraj šekem ve výši deseti tisíc korun.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Zbyněk Linhart byl položen dotaz

Vlajka

Proč slovo česká u vlajky dáváte do uvozovek? Vždyť to je přeci česká státní vlajka a nikdo tím nezpochybňuje, že je součástí Česka Morava a Slezsko. Stejně tak se přeci říká české státní symboly.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ÚZSVM: Pardubický kraj získal budovu pro ubytování středoškolských studentů v Moravské Třebové

22:03 ÚZSVM: Pardubický kraj získal budovu pro ubytování středoškolských studentů v Moravské Třebové

Svitavské pracoviště ÚZSVM zdarma převedlo Pardubickému kraji čtyřpodlažní budovu v Moravské Třebové…