Od středy 18. února se bude kraj prezentovat na mezinárodním veletrhu cestovního ruchu „F.RE.E Mnichov“ v Německu, který je charakteristický velkým zájmem o regiony České republiky, od čtvrtku 19. února se představí na dvou mezinárodních veletrzích současně. Jedním z nich je Holiday World 2015 v prostorách veletržního paláce v pražských Holešovicích, druhým Internation Fair of Tourism v srbském Bělehradě, který je největší turistickou atrakcí tohoto druhu v jihovýchodní Evropě. Návštěvníkům nabídne množství propagačních materiálů a map v několika světových jazycích, i informace o blížícím se Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji 2015, jehož je kraj pořadatelským regionem. Každá expozice bude mít svá specifika.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku
Centrum pravidel a procesů ParlamentníListy.cz
Zestátnění ČEZU
Myslíte, že zestátnění je dobrý nápad? Ukažte mi státní podnik, který prosperuje a funguje dobře. Jeden příklad za všechny – Česká pošta. Co když to po zestátnění dopadne s Čezem úplně stejně jako s poštou?
Další články z rubriky
19:15 MPO: Pojízdná učebna techniky znovu míří do regionů
Od roku 2028 by se měla na základní školy začít vracet polytechnická výchova.




