Mostecká nemocnice sjednotí návštěvní hodiny na lůžkových odděleních

31.03.2017 20:36

Krajská zdravotní, a. s. – Nemocnice Most, o. z., sjednotí doporučené návštěvní hodiny na svých lůžkových odděleních. Shodné časy začnou platit od 1. dubna 2017. Na všech standardních odděleních, s výjimkou psychiatrického oddělení a jednotek intenzivní péče, se sjednocuje čas od 13:00 do 20:00 hodin.

Mostecká nemocnice sjednotí návštěvní hodiny na lůžkových odděleních
Foto: Lucie Bartoš
Popisek: Nemocnice Most, pohotovost.
reklama

Návštěvní hodiny na jednotkách intenzivní péče a na psychiatrickém oddělení zůstávají doporučené pro návštěvy z důvodu léčebného režimu pacientů v čase 14:00 - 18:00 hodin. Tento čas určily vrchní sestry po dohodě s vedoucími lékaři těchto oddělení. Návštěvní hodiny na oddělení následné péče v Zahražanech, které rovněž patří pod Krajskou zdravotní, a. s. – Nemocnici Most, o. z., jsou stanoveny od 13:00 do 18:00 hodin.

Zdravotnické zařízení opatřením vychází vstříc požadavkům pacientů a sjednocení návštěvních hodin je rovněž přehlednější pro blízké hospitalizovaných. Dalším důvodem pro sjednocení návštěvních hodin je také zajištění potřebného klidového režimu pro pacienty na lůžkových odděleních.

Informační tabule o doporučených  návštěvních hodinách budou umístěny u hlavních vstupů do nemocnice a na jednotlivých podlažích v monobloku, v pavilonech C a E a také u hlavního vstupu na oddělení následné péče v Mostě – Zahražanech.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Turistický spolek Lipenska: Přívozy zažily nejlepší léto a podzim v historii

22:57 Turistický spolek Lipenska: Přívozy zažily nejlepší léto a podzim v historii

Provozovatelé lipenských přívozů mají za sebou sezónu jakou nepamatují. Díky velké návštěvnosti toho…