Muzeum skla a bižuterie: Dárek ke dni dětí

31.05.2020 9:01 | Zprávy

V pondělí 1. června od 10 do 18 hodin se v rámci Mezinárodního dne dětí mimořádně otevřou dveře Muzea skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou. Na děti čekají samoobslužné korálkové dílny, kvízy do expozic i tematické omalovánky.

Muzeum skla a bižuterie: Dárek ke dni dětí
Foto: jizerske-hory.cz
Popisek: Muzeum skla a bižuterie Jablonec nad Nisou

Novinkou mezi muzejními programy je komiksový průvodce určený hlavně pro děti od 11 let. Ústřední postavou komiksu je tzv. Othello, jeden ze sbírkových předmětů patřících dříve zámožnému obchodníkovi s bižuterií. Oživlý exponát provede děti příběhem muzea i českého sklářství.

Jako bonus připravilo muzeum nově i brožuru s tematickými omalovánkami, za jejíž vybarvení mohou děti získat odměnu na pokladně muzea. Návštěvu muzea pak mohou příjemně zakončit tvorbou šperku z papírových a skleněných korálků.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Tomáš Czernin byl položen dotaz

Odposlechy

Jestli jsou odposlechy maďarského ministra zahraničí pravdivé, je to opravdu děsivé, ale není stejně tak děsivé, že jsou politici odposloucháváni. A kým vlastně a kdo to zveřejnil?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

MHMP: Praha posílila kanalizační infrastrukturu v Běchovicích a Dolních Počernicích

19:15 MHMP: Praha posílila kanalizační infrastrukturu v Běchovicích a Dolních Počernicích

Po více než dvou a půl letech stavebních prací byl slavnostně dokončen nový kanalizační sběrač H.