NKÚ: V Praze jednali kontroloři ze zemí EU. Tématem byla DPH

01.07.2019 9:10 | Zprávy

Ve dnech 27. – 28. 6. 2019 se v sídle Nejvyššího kontrolního úřadu uskutečnilo každoroční setkání Core Group 2 pracovní skupiny zaměřené na problematiku daně z přidané hodnoty Kontaktního výboru EU.

NKÚ: V Praze jednali kontroloři ze zemí EU. Tématem byla DPH
Foto: NKÚ
Popisek: NKÚ

Ten sdružuje vrcholné představitele nejvyšších kontrolních institucí členských zemí EU a Evropského účetního dvora. Kontroloři na půdě NKÚ diskutovali například o evropských i národních opatřeních v boji proti únikům na DPH, legislativních novinkách v oblasti DPH, tématem byly také e-commerce a nastavení konečného systému DPH.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Veronika Vrecionová byl položen dotaz

Zrádci ve sněmovně

Smutníte, že jsou ve sněmovně zrádci. Proč jste jim ale umožnili, aby tam byli? Proč jste se nepokusili vyjednat třeba s Babišem koalici?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

440  tisíc domácností využívá teplo z energetických provozů Skupiny ČEZ

9:16 440 tisíc domácností využívá teplo z energetických provozů Skupiny ČEZ

Číslo týdne