NP Šumava: Na Šumavě hrozí zvýšené nebezpečí pádů stromů

08.03.2023 16:09 | Tisková zpráva

Aktuální předpověď počasí upozorňuje na vydatný déšť od noci na čtvrtek až do čtvrtečního odpoledne. Hrozí tak rychlé tání sněhu a vzedmutí hladin toků.

NP Šumava: Na Šumavě hrozí zvýšené nebezpečí pádů stromů
Foto: NP a CHKO Šumava
Popisek: NP a CHKO Šumava

Pravděpodobně dojde i k rozmrzání půdy, která bude rozmočená a v kombinaci se silným větrem, který má přijít od západu, hrozí destabilizace stromů a s tím spojené nebezpečí jejich pádů, případně pádů jejich částí.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Radim Fiala byl položen dotaz

EU

Že se EU snaží cenzurovat a šmírovat lidi na internetu s tím souhlasím a jsem ostře proti. Ale vy ještě tvrdíte, že EK zasahuje do voleb po celé Evropě. Jak přesně? A bylo tomu tak i u nás? Budete to prošetřovat?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Letiště Praha v roce 2025 odbavilo přes 96 tisíc tun carga

20:16 Letiště Praha v roce 2025 odbavilo přes 96 tisíc tun carga

Celkem 96 481 135 kilogramů leteckého nákladu a pošty odbavilo v roce 2025 pražské letiště. Překonal…