Na setkání s občany do Senátu přišly 3 tisíce lidí

12.09.2015 19:45 | Zprávy

Kapela Mňága a Žďorp a Vladimír Mišík s ČDG zahráli na dnešním setkání senátorek a senátorů s občany. Do Valdštejnské zahrady přišly v průběhu odpoledne zhruba tři tisíce lidí, program zahájil předseda Senátu Milan Štěch spolu s dalšími senátory a senátorkami z pražských i mimopražských volebních obvodů.

Na setkání s občany do Senátu přišly 3 tisíce lidí
Foto: senat.cz
Popisek: Senát ČR

„Valdštejnský palác jsme dostali do správy bezmála před dvaceti lety, snažíme se celou tu dobu vedle přípravy legislativy, která je naším stěžejním úkolem, nabízet akce pro veřejnost, aby se do Valdštejnského paláce a zahrady mohlo přijít podívat co nejvíce lidí. Toto setkání je příležitostí pro nás senátory, abychom hovořili s lidmi o problémech, které je trápí, ale také o běžných denních radostech a starostech,“ řekl předseda Senátu Milan Štěch při zahájení setkání.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Tisková zpráva

Dostupné bydlení

Zajímalo by mě, co byste udělala vy proto, aby bylo bydlení dostupné? Minimálně tvrdíte, že o to bojujete, jak přesně? A souhlasíte, že když má tato vláda řešit skutečné problémy lidí, tak úplně selhává?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČSÚ: V dubnu byla míra nezaměstnanosti 2,7 procenta

16:08 ČSÚ: V dubnu byla míra nezaměstnanosti 2,7 procenta

Podíl nezaměstnaných k ekonomicky aktivním, tj. součtu zaměstnaných a nezaměstnaných, dosáhl v dubnu…