Na státní svátek mají děti a mládež na státní hrady a zámky vstup zdarma

26.10.2014 19:05 | Zprávy

Zcela zdarma mohou děti a mládež do 18 let navštívit státní hrady, zámky a další památky ve správě Národního památkového ústavu na státní svátek 28. října 2014.

Na státní svátek mají děti a mládež na státní hrady a zámky vstup zdarma
Foto: red
Popisek: Národní památkový ústav

Malý dárek v podobě vstupu zdarma na státní památky připravil dětem k podzimním prázdninám Národní památkový ústav spolu s Ministerstvem kultury České republiky. Vstup zdarma se vztahuje pouze na běžné prohlídky, netýká se doprovodných programů a kulturních akcí.

Přehled zapojených památek:

Jihomoravský kraj

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Jaroslav Komínek byl položen dotaz

Střelba na FF

Je to opravdu hodně smutný příběh. Podle vás hrozí jeho zametení pod koberec. Co myslíte, že se mělo stát a nestalo? Zmiňujete třeba Rakušana, ale co s ním, když už není ministr? Co se stalo není určitě jeho vina, měl by tak být podle vás i on nebo někdo jiný z politiků potrestán? Jak? Za co?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

HZS ČR: Pálení čarodějnic. Zásady bezpečného rozdělávání ohně

22:33 HZS ČR: Pálení čarodějnic. Zásady bezpečného rozdělávání ohně

S blížícím se koncem dubna a tradičním pálením čarodějnic upozorňují hasiči na dodržování základních…