Nadace ČEZ: Děti ze Suché Lozi dostaly k zahájení školního roku Oranžové hřiště

02.09.2024 16:33 | Tisková zpráva

Hned vedle školy a školky vyrostlo v obci Suchá Loz na Uherskohradišťsku Oranžové hřiště s atrakcemi pro malé i větší děti. To, jak bude hřiště vypadat, navrhli v anketě děti i rodiče, vysvětlil starosta obce Václav Bujáček. Na stavbu za zhruba 2,5 mil. Kč přispěla milionovým darem Nadace ČEZ.

Nadace ČEZ: Děti ze Suché Lozi dostaly k zahájení školního roku Oranžové hřiště
Foto: Nadace ČEZ
Popisek: Nadace ČEZ

Oranžové hřiště vyrostlo na místě bývalého plácku pro děti, který vznikl před mnoha lety a většina jeho atrakcí už měla nejlepší roky dávno za sebou. „Naším cílem bylo dětem postavit takové hřiště, jaké si samy přejí, ne jaké jim navrhne projektant. Proto jsme na webu oslovili rodiče a ti nám se svými dětmi poslali spoustu nápadů. Teprve potom začala práce architekta,“ říká starosta Václav Bujáček.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Petr Sadovský byl položen dotaz

Co přesně myslíte tou odpovědností?

A jak a koho chcete přimět k odpovědnosti za bitcoinovou kauzu? A konkrétně k Blažkovi, myslíte, že jeho odstoupením se ze všeho vyvinil? Neměl by na něj někdo podat trestní oznámení? Máte to v plánu?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

BESIP: Počet obětí dopravních nehod je nejnižší v historii

22:31 BESIP: Počet obětí dopravních nehod je nejnižší v historii

Dopravní nehody v Česku si za prvních sedm měsíců roku vyžádaly 218 lidských životů, z toho 28 motoc…