Nadace ČEZ: U zčeřené Vltavy se na handbiku „vyšlapalo“ 52 tisíc pro traumatizované děti

09.09.2019 19:38

Skupina ČEZ otevřela jako hlavní partner Světového poháru ve vodním slalomu návštěvníkům svou Energy zónu a vyzvala je k dobročinné jízdě na dvou handbicích Nadace ČEZ. Společná energie šlapajících přinesla neziskovce ŠAFRÁN dětem výtěžek přes 50 tisíc korun.

Nadace ČEZ: U zčeřené Vltavy se na handbiku „vyšlapalo“ 52 tisíc pro traumatizované děti
Foto: Nadace ČEZ
Popisek: Nadace ČEZ
reklama

Nejeden z fanoušků, kteří o uplynulém víkendu přijížděli a přicházeli do pražské Tróje podpořit šesti českých reprezentantů v závodech Světového poháru ve vodním slalomu, zároveň svým vlastním entuziasmem podpořil dobročinný projekt Nadace ČEZ s názvem Oranžová kola. Ta, letos nově v podobě dvou handbiků, byla umístěna v ČEZ Energy zóně, kam Skupina ČEZ coby hlavní partner různých akcí zve návštěvníky už tradičně k zábavě i odpočinku. Pedály Oranžových kol se zde roztáčely v sobotu i v neděli od 9 hodin až do 17 hodin. 

Za hlasitého povzbuzování moderátora Energy zóny i přihlížejících vytočili ti, kteří se po minutě střídali v sedlech handbiků, společně přesně 52 117 korun pro obecně prospěšnou společnost ŠAFRÁN dětem.

„V rámci našeho nadačního programu Oranžová kola se snažíme na různých sportovních, kulturních a společenských akcích napříč Českou republikou finančně podpořit vždy lokální neziskové organizace, aby se akce mohli zúčastnit třeba i lidé, kteří jsou s danou organizací nějakým způsobem spojeni. Mám radost, že jsme si pro letošní Světový pohár ve vodním slalomu vybrali právě ŠAFRÁN dětem, který sídlí v Tróji a snaží se eliminovat traumata dětí spojená se ztrátou jistot,“ sdělila ředitelka Nadace ČEZ Michaela Ziková. 

Symbolický šek s částkou předal ředitelce organizace Šárce Francírkové manažer Nadace ČEZ Daniel Novák. „Organizace použije výtěžek z akce na podporu aktivit probíhajících v Terapeuticko-rehabilitačním centru Šafránový domek Troja,“ uvedla Francírková.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Tisková zpráva

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

MHMP: Zaměstnanci pražských škol dostanou z městského rozpočtu nad rámec přidáno o půl miliardy korun

14:21 MHMP: Zaměstnanci pražských škol dostanou z městského rozpočtu nad rámec přidáno o půl miliardy korun

Pražští radní odsouhlasili předložený návrh na posílení mzdových prostředků pro pracovníky škol a šk…