Nadace KB Jistota získala na golfu 400 000 Kč na charitativní projekty

24. 5. 2014 14:20

Třetí ročník charitativního golfového turnaje Nadace Komerční banky Jistota přinesl 400 tisíc korun, které budou rozděleny mezi Občanské sdružení Sluneční domov a poskytovatele sociálních služeb Vyšší Hrádek. Výtěžek golfového turnaje činí více než 255 000, zbytek poskytla přímo Nadace Komerční banky Jistota.

Nadace KB Jistota získala na golfu 400 000 Kč na charitativní projekty
Foto: Archiv
Popisek: Komerční banka - logo

Golfového turnaje, který uspořádala Nadace Komerční banky Jistota 20. května v golfovém resortu Čertovo Břemeno, se zúčastnilo celkem 25 zaměstnanců Skupiny KB a 54 obchodních partnerů. Při loňském turnaji vybrala nadace na charitativní projekty 235 tisíc korun.

„Úspěch třetího ročníku našeho charitativního turnaje dokázal, že golf a charita patří k sobě. Jsem velmi ráda, že o turnaj je stále větší zájem a že se řada účastníků na turnaj vrací, i když je účast spojena s vyšším příspěvkem na startovné, ze kterého pokrýváme vybrané projekty v oblastech, kterým se financí dlouhodobě nedostává,“ uvedla Sylva Floríková, předsedkyně správní rady Nadace Komerční banky Jistota.

Nadace Komerční banky Jistota patří mezi desítku největších firemních nadací v České republice. Za posledních 10 let rozdělila mezi potřebné částku přesahující 70 mil. korun. Detailní přehled poskytnutých darů i přehled dárců zveřejnila Nadace ve výroční zprávě a na svých internetových stránkách.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Policie ČR: Současně nastavená bezpečnostní opatření považujeme za adekvátní

7:34 Policie ČR: Současně nastavená bezpečnostní opatření považujeme za adekvátní

Vyjádření policejního prezidenta k aktuálnímu dění v souvislosti s událostmi ve Štrasburku