Namísto „Elektronické evidence tržeb“ už jen „e-tržby“

11.07.2015 19:07 | Zprávy

Projekt Elektronické evidence tržeb získal své oficiální logo. Jsou jím „e-tržby“. Jeho součástí je i slogan „MÁ DÁTI. DAL.“ Logotyp symbolizuje jak on-line elektronickou komunikaci při procesu evidování tržeb, tak poctivost a rovné podmínky na trhu.

Namísto „Elektronické evidence tržeb“ už jen „e-tržby“
Foto: Lucie Bartoš
Popisek: Finanční úřad, ilustrační foto

Přestože se sousloví Elektronická evidence tržeb (EET) běžně používá, je pro rutinní používání dlouhé a komplikované. Proto jsme hledali pokud možno jednoslovné označení EET, které se dobře pamatuje a vyjadřuje co nejpřesněji jeho podstatu a smysl. Slovní návrh loga jsme otestovali v diskusních skupinách podnikatelů a veřejnosti. Většina se shodla na názoru, že logo projektu by mělo být seriózní, věcné a srozumitelné. Grafickou podobu i doprovodný slogan získalo logo ve veřejné soutěži o nejlepší návrh.

S novým logem se nyní budeme setkávat v rámci celostátní informační kampaně projektu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

JUDr. Jiří Pospíšil byl položen dotaz

Proč jste se rozhodl kandidovat na poslední chvíli?

Co vás k tomu přimělo? A proč jste nekandidoval na předsedu? Je vůbec zvláštní, že byl na předsedu jen jeden kandidát, nemyslíte? Nesvědčí to dost o tom, že na tom nejste dobře, o čemž svědčí i vaše oslabení ve volbách a celkové preference, podle níž byste ve sněmovně bez ODS vůbec nebyli?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Armáda ČR: Neobvyklé nálezy nesmí vojenské potápěče překvapit

19:15 Armáda ČR: Neobvyklé nálezy nesmí vojenské potápěče překvapit

Tři desítky vojenských potápěčů z útvarů napříč Českou republikou cvičily na lipenské přehradě.