Národní divadlo: Rekonvalescence paní Ivy Janžurové a změny hracího plánu

23. 2. 2016 21:27

Paní Iva Janžurová se ve čtvrtek 18. února 2016 v Nemocnici Na Homolce podrobila plánovanému kardiochirurgickému zákroku. Operace se zdařila. Její stav je stabilizovaný.

Národní divadlo: Rekonvalescence paní Ivy Janžurové a změny hracího plánu
Foto: narodni-divadlo.cz
Popisek: Národní divadlo v Praze

„Jednalo se o náhradu aortální chlopně, operace probíhala standardně a trvala v celkové anestézi dvě a půl hodiny. Pacientka již byla přeložena na jednotku intenzivní péče. Po hospitalizaci bude následovat zhruba třínedělní lázeňská péče a soustředěná rehabilitace“ uvedl přednosta Kardiocentra Nemocnice Na Homolce MUDr. Ivo Skalský, Ph.D., MBA.

Národní divadlo v souvislosti s nezbytnou rekonvalescencí Ivy Janžurové připravuje změny v hracím plánu Stavovského divadla. Inscenace LES a MIKVE budou v měsíci březnu nahrazeny jinými tituly z repertoáru. Diváci mohou ve stejný den navštívit náhradní představení, nebo svoje vstupenky vrátit v místě zakoupení.

Náhradní reprízy inscenace AUDIENCE U KRÁLOVNY se odehrají na podzim tohoto roku. Divákům zůstávají vstupenky v platnosti, mohou je ale samozřejmě případně i vrátit v místě jejich zakoupení.

„Těším se na všechny diváky a slibuju, že nic nezameškám a všechno společně doženeme,“ vzkazuje s humorem z nemocničního lůžka Iva Janžurová.

„Děkujeme divákům za pochopení nestandardní situace a paní Janžurové přejeme brzké uzdravení. Těšíme se na její návrat na jeviště první scény,“ dodává ředitel Národního divadla prof. Jan Burian.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Arnika: Děčínský jez by zničil chráněnou přírodu

16:36 Arnika: Děčínský jez by zničil chráněnou přírodu

Vláda chce na dolním úseku Labe vystavět jez, od kterého si slibuje, že zajistí na řece splavnost pr…