Národní památkový ústav prohlubuje spolupráci s Českým rozhlasem

28.08.2017 8:40 | Zprávy

Generální ředitelka Národního památkového ústavu Naďa Goryczková a generální ředitel Českého rozhlasu René Zavoral dnes na zámku Konopiště svými podpisy stvrdili deklaraci o spolupráci obou institucí.

Národní památkový ústav prohlubuje spolupráci s Českým rozhlasem
Foto: red
Popisek: Národní památkový ústav

„Věřím, že nalezneme projekty, kde se budeme protínat a které budou užitečné pro obě instituce,“ uvedla generální ředitelka NPÚ s tím, že velký potenciál vidí například v edukaci a projektech zaměřených na děti a mládež.

Národní památkový ústav spolupracuje s Českým rozhlasem již v současnosti, jako příklad lze uvést živé vstupy stanice Dvojka z každoroční Hradozámecké noci. Dnes podepsaný dokument umožní prohloubení dosavadní vzájemné spolupráce NPÚ a Českého rozhlasu. Obě strany budou společně vyhledávat atraktivní témata s cílem co nejširšího naplnění výkonu veřejné služby.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Funkce

Podle vás Turek svým počtem funkcí nějak vybočuje? Podle mě je bohužel celá řada politiků, co myjí xxx funkcí. Proč tomu nezamezíte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

MŽP: Nové vedení představilo zaměstnancům priority resortu

22:33 MŽP: Nové vedení představilo zaměstnancům priority resortu

Shodit mediální nálepky, představit se tváří v tvář a jasně deklarovat, že základem nové etapy resor…