Narozeniny pivovaru Zubr se ponesou v duchu oslav pivních tradic i hokejových úspěchů

14. 4. 2015 11:35

V pátek 24. dubna oslaví pivovar Zubr 143 let od položení základního kamene pivovaru a Zubr opět zve všechny příznivce dobrého piva a zábavy, aby toto výročí oslavili společně v prostorách pivovaru. Pivovarské slavnosti budou zahájeny v 15:30 hodin a vstup je pro všechny návštěvníky zdarma. Součástí oslav je také speciální akce pro fanoušky HC ZUBR Přerov, pro které bude připraveno 17 sudů zdarma.

Narozeniny pivovaru Zubr se ponesou v duchu oslav pivních tradic i hokejových úspěchů
Foto: Pivovar Zubr
Popisek: Pivovar Zubr, logo.

Druhý ročník narozeninových oslav se ponese stejně jako ten předchozí v duchu oslav symbolického zahájení pivovarské sezóny: „Na loňský ročník jsme zaznamenali velmi kladný ohlas, což nás velice těší a přejeme si, aby i letošní ročník byl pro všechny příjemným zážitkem. Vždy jsme rádi, když můžeme náš pivovar otevřít veřejnosti a společně si vychutnat jedinečnou atmosféru, kterou prostory pivovaru nabízí,“ zve na akci Tomáš Pluháček, ředitel pivovaru Zubr. Navíc, prvních 143 návštěvníků, kteří protnou brány pivovaru, obdrží pivo zdarma.

Kromě hudebního programu a siláckého vystoupení, se ke slavnostem připojí také oslavy postupu hokejových Zubrů do 1. ligy. Jak ředitel pivovaru Tomáš Pluháček slíbil, daruje všem hokejovým fanouškům a hokejistům za každý rok strávený v druhé lize jeden 50 l sud piva, což znamená celkem 17 sudů zdarma, které mohou společně vypít ve speciální fan zóně. „Přerovským hokejistům se podařilo po 17 letech postoupit do 1. hokejové ligy a my bychom jim chtěli pogratulovat a společně i s fanoušky tento skvělý úspěch u nás v pivovaru oslavit,“ dodává.

Volný přístup do zóny, která otevře svoje brány v 16 hodin, budou mít všichni fanoušci, kteří budou mít na sobě cokoliv spojeného s týmem HC ZUBR Přerov – šály, dresy, trička, kšiltovky apod. Kromě piva zdarma bude pro fanoušky připravena autogramiáda hokejistů HC ZUBR Přerov a soutěž o nejlepší slogan či chorál, který spojí přerovské hokejisty s pivovarem Zubr. Nejlepší tři návrhy budou odměněny v rámci narozeninového programu.

Na oslavách narozenin samozřejmě nebude chybět vynikající pivo. Účastníci akce se mohou těšit na již tradiční „pivovod“, který v letošním roce dopraví přímo z tanků v ležáckém sklepě až na pípu jedenáctku Zubr Grand a návštěvníci ji tak budou moci ochutnat v nefiltrované a nepasterizované podobě přímo z výroby. Čepovat se budou i další piva se zubrem ve znaku.

Během odpoledne vystoupí hudební skupiny z regionu – Zvláštní zóny, Man Is: Astronaut, Bethrayer, N.S.O.S. a Stará Dobrá Ruční Práce. Svým vystoupením program zpestří Železný Zekon. Připraveny budou rovněž zábavné soutěžní akce. Během programu proběhne také slavnostní ocenění výčepních z provozoven, které v minulých měsících získaly Pečeť kvality pivovaru Zubr.

Pivovar ZUBR, a.s., tradiční český výrobce působící především na Moravě, je společně s pivovary Holba a Litovel součástí holdingu PMS. Pivovar je držitelem ocenění Klasa a Regionální potravina. V loňském roce rozšířil svůj sortiment o 11° ležák Zubr Grand. Pivovar získal na podzim prestižní ocenění v degustační soutěži České pivo 2014 a to v kategorii světlé výčepní pivo (1. místo Zubr Gold) a v kategorii tmavé pivo (2. místo Zubr Classic tmavý).

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových ve Zlíně připadla kuriozita z přestupkového řízení

22:22 Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových ve Zlíně připadla kuriozita z přestupkového řízení

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových ve Zlíně převzal od města Valašské Klobouky béžový…