Nejlepší závodníky vyberou porotci ankety Zlatý volant už potřiačtyřicáté

13.08.2019 14:44 | Zprávy

S aktualizovanými kategoriemi a řadou dalších novinek vstupuje do již 43. ročníku své existence prestižní motoristická anketa Zlatý volant o nejlepší závodní jezdce sezony 2019. Vybírat je bude tradičně odborná porota složená z motoristických novinářů s přihlédnutím k názoru veřejnosti, která pak přímo rozhodne o nejatraktivnějším sportovním voze, motocyklu a motoristické události roku.

Nejlepší závodníky vyberou porotci ankety Zlatý volant už potřiačtyřicáté
Foto: archiv
Popisek: Anketa Zlatý volant

Slavnostní galavečer s vyhlášením výsledků ankety se uskuteční 6. února 2020 v multifunkčním komplexu Cubex Centrum Praha na Pankráci. Neobejde se ani tentokrát bez známých a odborníky i fanoušky vážených osobností světového motoristického sportu.

„Jména VIP osobností letošního ročníku ankety zveřejníme na tiskové konferenci v září. Sledujte facebook a web ankety Zlatý volant, nově informují také o dění ve světě motorsportu. Letos přibyla kategorie SimRace Trophy,“ upřesnila Tereza Zajíčková z organizačního týmu pořádající agentury POZITIF.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Jiří Čunek byl položen dotaz

Vláda

Chápu vás dobře, že vy hodnotíte líp novou vládu než tu předchozí? A jelikož to není poprvé, co se stavíte na stranu ANO, neuvažujete, že byste změnil politický dres?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

České dráhy: Představenstvo bude od nového roku tříčlenné

19:15 České dráhy: Představenstvo bude od nového roku tříčlenné

Dozorčí rada Českých drah rozhodla o odvolání Blanky Havelkové z funkce členky představenstva Českýc…