Nerovné podmínky pro motoristické sportovce odsouvají vyhlášení ankety Zlatý volant o rok

10.12.2020 12:42 | Zprávy

Pandemie nemoci covid-19 výrazně ovlivnila v letošní sezoně také sportovní soutěže, pochopitelně včetně motoristických. Vládní opatření proti šíření koronaviru neumožnila uspořádání téměř žádných podniků v kompletní podobě, sportovci tak neměli srovnatelné podmínky.

Nerovné podmínky pro motoristické sportovce odsouvají vyhlášení ankety Zlatý volant o rok
Foto: POZITIF
Popisek: Anketa Zlatý volant

„Neměli tak ani možnost plnohodnotně bojovat o hlasy v anketě Zlatý volant, toto prestižní ocenění za rok 2020 proto nebude uděleno,“ vysvětlila Jana Svobodová, výkonná ředitelka pořádající marketingové agentury POZITIF. Vyhlášení 44. ročníku ankety spojené se slavnostním galavečerem se tak odsouvá na začátek roku 2022.

Pořadatelé ankety by přesto rádi udělili alespoň symbolickou cenu za rok 2020, a to za přínos světovému motoristickému sportu v kategoriích Zlatý volant a Zlatá řídítka. Záleží ale na možnostech sociálního kontaktu, pravidlech cestování a dalších podmínkách.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Mgr. Martin Kupka byl položen dotaz

Svoboda

Kde byla vaše obhajoba svobody, konkrétně slova, když jste vypínali weby nebo útočili na ty, co kritizovali třeba vaši vládu, minimálně jste o nich mluvili dost nelichotivě. A co třeba teprve Foltýn a celý ten váš boj proti ,,dezinformacím?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

České dráhy posílí i letos v předvánočním čase kapacity svých vlaků

19:15 České dráhy posílí i letos v předvánočním čase kapacity svých vlaků

I letos posílí České dráhy před svátky dálkové spoje na nejvytíženějších trasách.