Neznámí fotí slavné: Lesy ČR představily unikátní kalendář pro rok 2020

04.12.2019 18:01 | Zprávy

V netradičním kalendáři Lesů ČR na rok 2020 nazvaném Z LÁSKY K LESU vyjádřilo svou podporu obnově lesa a české krajiny dvanáct osobností. Mezi nimi například Arnošt Goldflam, Petr Čech nebo Antonín Kratochvíl. Všichni se vzdali honoráře. Snímky slavných pořídili studenti pražské Vysoké školy kreativní komunikace pod vedením Tomáše Třeštíka.

Neznámí fotí slavné: Lesy ČR představily unikátní kalendář pro rok 2020
Foto: lesycr.cz
Popisek: Lesy ČR

Kalendář je pomyslnou tečkou za rokem, v němž podnik představil veřejnosti lesy pro 22. století, které se v současnosti sází a budou v celé republice sázet i v příštích letech.

„Krajinu obnovujeme v nebývalém rozsahu. Tímto dárkem chceme všem, kteří se na tom podílejí, poděkovat,“ řekl generální ředitel Lesů ČR Josef Vojáček a pokračoval: „Oslovili jsme známé umělce, sportovce, lékaře a další s myšlenkou, že by se pro kalendář vyfotili s dřevěným předmětem, k němuž mají hluboký osobní vztah. Všichni reagovali bezprostředně a vstřícně, a tak se s pomocí studentského týmu fotografů, ale i designerů, vizážistů a grafiků vše podařilo“.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Patrik Nacher byl položen dotaz

Stávka na ČT

Co říkáte na to, že ČT, která je placená z našich peněz vlastně stávkuje a zasahuje stávkou do vysílání? Já chápu, že chtějí vyjádřit svůj názor a ve svém volném čase, ať tak činí, ale zasahovat do vysílání mi nepřijde vzhledem k poplatkům, které platíme košér. Jak se na to díváte vy?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

VZP: Jednodušší cesta na mamografický screening

22:33 VZP: Jednodušší cesta na mamografický screening

Ženy od 45 let mají nárok na screeningové mamografické vyšetření jednou za dva roky.