Nominujte významnou osobnost Jihočeského kraje na cenu hejtmana!

22.6.2015 4:47 odp.

Již potřetí se letos uskuteční vyhlášení cen hejtmana Jihočeského kraje Jiřího Zimoly, Zlatá šupina. Stane se tak u příležitostí státního svátku v říjnu tohoto roku. Pokud znáte, nebo víte o osobě, která by si zasloužila ocenění za mimořádné činy a celoživotní práci, případně znáte někoho, kdo se zasloužil o rozvoj či dobré jméno Jihočeského kraje v nejrůznějších oblastech, neváhejte ho navrhnout! Nominace zasílejte na emailovou adresu cenahejtmana@kraj-jihocesky.cz. Nominace musí obsahovat stručný životopis nominovaného a důvod, proč by měla dotyčná osoba cenu získat. Uzávěrka je k poslednímu srpnu tohoto roku.

Nominujte významnou osobnost Jihočeského kraje na cenu hejtmana!
Foto: kr-jihocesky.cz
Popisek: Jihočeský kraj

V jízdárně zámku Hluboká nad Vltavou minulý rok ocenění z rukou hejtmana převzal lékař a profesor Miloš Velemínský, spisovatelka Markéta Zinnerová, filmový architekt Jindřich Goetz, čestný předseda SK Dynamo Zdeněk Čadek, trojnásobný vítěz Stanley Cupu Jaroslav Pouzar, akademik Zdeněk Žemlička, nebo dáma, která světově proslula výrobou marmelád Blanka Milfaitová.

Cena hejtmana má podobu Zlaté šupiny, a to proto, že šupina nejen, že přináší štěstí, ale symbolizuje i rybářství, kterým je Jihočeský kraj proslulý.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

Demise

Pane premiére, vzhledem k otřesnému stavu veřejných financi, rostoucí inflaci, poklesu životní úrovně i osobních úspor, vzhledem k nejistotě týkající se zásobování plynem Evropu z Ruska letos v zimě, neuvažujete, prosím, o demisi? Nezaznamenal jsem krom projevů jediný hmatatelný krok Vašeho kabinetu...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

EKOKLAMP: Žárovek se ekologicky zbaví jen 55 procent spotřebitelů

22:31 EKOKLAMP: Žárovek se ekologicky zbaví jen 55 procent spotřebitelů

„Až dosloužím, chci do sběru,“ to je recyklační heslo, které zná téměř každý, ale jaká je realita, t…