Nová jedenáctka Zubr Grand pokořila třetí tisícovku

21. 11. 2014 18:00

Již 3000 hl nového piva Zubr Grand opustilo od začátku října letošního roku brány přerovského pivovaru Zubr. Nové jedenáctistupňové, na čtyřikrát chmelené pivo, které je uvařeno dle prvorepublikové receptury za použití regionálních surovin, se těší mimořádně velkému zájmu zákazníků.

Nová jedenáctka Zubr Grand pokořila třetí tisícovku
Foto: ZUBR
Popisek: ZUBR

Zubr Grand se tak velmi rychle „zabydlel“ v restauracích a hospodách se Zubrem na čepu. „Potvrzuje tak jednoznačně současný trend, kdy lidé dávají přednost pivům s vyšší hořkostí, které jsou vyráběny tradičními postupy,“ říká Tomáš Pluháček, ředitel pivovaru Zubr. Ten se také osobně spolu se sládkovou pivovaru, Natašou Rouskovou, a dalšími zástupci pivovaru účastnili ochutnávek nového piva ve vybraných restauracích a pivnicích. Tyto akce probíhaly na střední Moravě v průběhu října a pokračovat budou až do konce roku.

„Do procesu vzniku piva Zubr Grand se zapojilo mnoho štamgastů, fanoušků a příznivců našeho pivovaru. Dali jednoznačně najevo, že je zajímá pivo i samotný postup vaření, jakož i použité ingredience a jejich kvalita,“ dodává Pluháček.

Díky jednoznačně pozitivnímu ohlasu se tak stáčení piva Zubr Grand do lahví a plechovek uskuteční již na začátku roku 2015. Zubr Grand je totiž nyní k dostání v restauracích a pivnicích výhradně v sudech, tedy jako točené pivo. V distribuční síti je od 1. října.

Oficiálně byl Zubr Grand představen na Svatováclavských slavnostech v Kroměříži, kde byl za přítomnosti jeho patrona Miloše Říhy, hokejového trenéra a přerovského rodáka, slavnostně pokřtěn. Chmelení na čtyřikrát dodává pivu neodolatelné chmelové aroma a jedinečnou sílu jeho chuti.


Pivovar ZUBR, a.s., tradiční český výrobce působící především na Moravě, je společně s pivovary Holba a Litovel součástí holdingu PMS. V loňském roce získala značka ZUBR Gold ocenění Absolutní vítěz mezi všemi značkami na soutěži Zlatý pohár Pivex 2013 a obhájila tak ocenění z předešlého roku.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

dTest: Některé telefony ošálíte a odemknete i obyčejnou fotkou

22:45 dTest: Některé telefony ošálíte a odemknete i obyčejnou fotkou

Odemčení obrazovky rozpoznáním obličeje, které nabízejí chytré telefony, je v některých případech sn…