Oborová zdravotní pojišťovna: Videokonzultace s lékařem, které bude OZP proplácet, ušetří čas i obavy z přeplněných čekáren

30.06.2020 17:05 | Zprávy

Klienti Oborové zdravotní pojišťovny zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví (OZP) mají možnost nechat se i po pandemii koronaviru ošetřit přímo ze svého domova prostřednictvím videohovoru.

Oborová zdravotní pojišťovna: Videokonzultace s lékařem, které bude OZP proplácet, ušetří čas i obavy z přeplněných čekáren
Foto: OZP
Popisek: Logo Oborové zdravotní pojišťovny

Pro konzultaci na dálku se smluvním praktickým lékařem nebo lékařem - ambulantním specialistou k tomu obě strany potřebují vhodné zařízení s kamerou, mikrofonem a připojení k internetu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

EU

Tvrdíte, že je Vaší povinností EU zlepšovat. Proč se to tedy neděje? Já mám spíš dojem, že se EU zhoršuje a začínám mít pocit, že vedle šílené zelené politiky jí jde hlavně o tom, jak šmírovat nás lidi a mít lidi pod kontrolou než aby dělala něco dobrého pro lidi.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

VZP: Změny v oznamovací povinnosti zaměstnavatelů

16:26 VZP: Změny v oznamovací povinnosti zaměstnavatelů

Jaké skutečnosti musí zaměstnavatelé oznamovat zdravotní pojišťovně a co nového pro ně od roku 2026 …