Ocenění pro 81 policistů, kteří se zúčastnili operací agentury Frontex

23.12.2016 9:14

Policejní prezident genmjr. Mgr. Bc. Tomáš Tuhý a pan první náměstek policejního prezidenta brig. gen. Mgr. Martin Vondrášek předali ocenění 81 policistům, kteří se v roce 2016 aktivně zúčastnili společných operací agentury Frontex.

Ocenění pro 81 policistů, kteří se zúčastnili operací agentury Frontex
Foto: Policie ČR
Popisek: Policie ČR, logo.

Někteří z policistů se operací agentury Frontex účastnili v letošním roce opakovaně. Celkem bylo v roce 2016 realizováno 157 individuálních vyslání na všechny 3 druhy vnějších hranic EU (pozemní, vzdušné i mořské). Naši policisté působili v rámci uvedených operací v celkem 8 zemích EU (Itálie, Řecko, Maďarsko, Polsko, Německo, Španělsko, Francie a Bulharsko). Pan policejní prezident všem zúčastněným za jejich záslužnou práci poděkoval a vyjádřil plnou podporu vedení PČR.

Dále pak ocenil zvýšenou aktivitu České republiky směrem k agentuře Frontex (pozn. v porovnání s rokem 2015 došlo v roce 2016 k trojnásobnému nárůstu) a její celkové 10. místo mezi všemi členskými státy EU ohledně příspěvků do operací agentury Frontex v roce 2016. Plnou podporu vysílání do operativních aktivit agentury Frontex vyjádřil i pan první náměstek policejního prezidenta, který zastupuje Českou republiku v řídícím orgánu agentury, kterým je její správní rada.

reklama

autor: Tisková zpráva

pojištění

Kdo rozhoduje o tom, co pojišťovny proplatí, a co už ne? Nejde jen o běžné věci, ale třeba i o to, když někdo potřebuje nějakou mimořádnou léčbu, která by mu zachránila život. Pak místo pojišťoven musí pomáhat ostatní – neříkám, že solidarita není správná, ale jde mi o princip, proč to nehradí pojiš...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČEZ se připojil k iniciativě OSN na posílení postavení žen, zaměří se na skloubení práce s péčí o rodinu

14:21 ČEZ se připojil k iniciativě OSN na posílení postavení žen, zaměří se na skloubení práce s péčí o rodinu

Energetická společnost ČEZ se stala signatářem iniciativy OSN, která podporuje firmy ve vytváření ro…