Oční centrum s patnáctiletou tradicí otevírá v Brně novou Oční klinik Oftal

23. 3. 2014 14:30

Úroveň zdravotní péče v oblasti očního lékařství v Brně se zvedá. V úterý 18. března 2014 byla v novém brněnském komplexu Titanium na Nových Sadech 25 slavnostně otevřena nová Oční klinika Oftal, která svým pacientům nabídne moderní technologicky špičkové vybavení ordinací i operačních sálů a špičkovou oftalmologickou péči. Slavnostního otevření kliniky se zůčastnil také houslový virtuoz Jaroslav Svěcený a moderátor Frekvence 1 Luboš Xaver Veselý.

Oční centrum s patnáctiletou tradicí otevírá v Brně novou Oční klinik Oftal
Foto: red
Popisek: Oční centrum Oftal

Kromě nejmodernějšího vybavení, komfortních prostor pro pacienty, skvělé dopravní dostupnosti, možnosti parkování a plně bezbariérového přístupu, nabízí Oční klinika Oftal především vysoce kvalitní odbornou zdravotní péči s podporou úhrady smluvními zdravotními pojišťovnami.

„Klinika s novým názvem na novém místě navazuje na více než patnáctiletou tradici a zkušenosti Očního centra Meral, které dlouhá léta působilo v Medicentru na Kolišti,“ říká jednatel kliniky Ing. Gustav Kalandřík.  „Díky tomu, že došlo k dovybavení kliniky modernějšími přístroji, posílilo se výrazně personální obsazení špičkovými lékaři. Nové působiště umožňuje také využití nejlepších technologií pro vybavení operačních sálů a jejich zázemí. Pod vedením primáře MUDr. Juraje Urminského, Ph.D. bude tým zkušených špičkových odborníků poskytovat pacientům mnohem kvalitnější péči, než v minulosti,“ dodává Ing. Gustav Kalandřík.

Vzhledem k tomu, že nejde pouze o přejmenování a současné přestěhování kliniky, ale především o výraznou modernizaci vybavení a zvýšení kvality služeb a komfortu pro pacienty, lze předpokládat, že tato událost zvedne úroveň zdravotní péče v Brně což je pro pacienty dobrá zpráva.

Pod vedením primáře MUDr. Juraje Urminského, Ph.D., špičkového očního chirurga, budou péči o pacienty v oblasti oční chirurgie i ambulantní péče zajišťovat tito odborníci: MUDr. Lenka Danielová – specialistka na problematiku dětských očních vad a onemocnění, MUDr. Michal Znojemský – zkušený odborník v oblasti laserových operací, MUDr. Tomáš Novotný – specialista na nitrooční operace, MUDr. Jitka Sedláková – odbornice na léčbu oční sítnice a také další špičkoví lékaři se zaměřením na dětskou oftalmologii a estetickou chirurgii.

Benefitem Oční kliniky Oftal je také specializace na oftalmologickou péči o děti od novorozeneckého věku, která v oblasti privátních klinik v Brně nemá konkurenci.

Oční klinika Oftal poskytuje také služby v oblasti estetické chirurgie. Specifickou výhodou těchto zákroků je to, že všechny estetické korekce v oblasti obličeje se provádějí pod dohledem očního specialisty.

Více informací na www.oftal.cz

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Finanční správa startuje Projekt Daně a cla do škol

22:11 Finanční správa startuje Projekt Daně a cla do škol

Pod záštitou Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy a ve spolupráci s Generálním ředitelstvím …