Ombudsmanka nekritizovala metodickou příručku MPSV

17.04.2018 16:18 | Zprávy

Veřejná ochránkyně práv nevyslovila žádnou kritiku na adresu metodické příručky MPSV pro kurátory pro děti a mládež, jak nepravdivě uvedl v titulku zprávy 9. dubna server idnes.cz.

Ombudsmanka nekritizovala metodickou příručku MPSV
Foto: Daniela Černá
Popisek: Ochránkyně lidských práv Anna Šabatová na setkání s občany ve Valašském Meziříčí

Ombudsmanka se s metodikou seznamuje, a protože některé body rozsáhlého dokumentu vyvolávají otázky, rozhodla se jednat s MPSV a vyjasnit či upřesnit si je. Žádný hodnotící soud však nevyslovila.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Tomio Okamura byl položen dotaz

Když nepřijmeme emisní povolenky, co to pro nás bude znamenat?

Nevěřím tomu, že by to EU nechala jen tak. A co uděláte pro zrušení Green Dealu? Je to vůbec reálné? Někteří tvrdí, že jsou to jen plané sliby. Lze vám věřit, že ho zrušíte, jak jste slibovali?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Celní správa: Padělky opět skončily v rukou pražských celníků

7:33 Celní správa: Padělky opět skončily v rukou pražských celníků

Zboží v hodnotě přesahující 750 000 korun zadržela kontrolní skupina Odboru dohledu pražského celníh…