Ombudsmanka prověří odebrání dětí matce z bytových důvodů

10.10.2018 13:07 | Zprávy

Ombudsmanka se rozhodla zahájit šetření z vlastní iniciativy a zabývat se postupem orgánu sociálně-právní ochrany dětí v Ústí nad Labem, který – zřejmě z bytových důvodů – odebral matce dvě děti.

Ombudsmanka prověří odebrání dětí matce z bytových důvodů
Foto: Daniela Černá
Popisek: Ochránkyně lidských práv Anna Šabatová na setkání s občany ve Valašském Meziříčí

Podle informací z médií měla matka s dětmi bydlet v garáži kvůli rekonstrukci bytu. Na základě anonymního oznámení orgán sociálně-právní ochrany dětí matce tříleté a devítileté dítě odebral.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Jan Jakob byl položen dotaz

Podnikatelé

Když kritizujete vládu za to, že jsou proti podnikatelům, můžete mi říci, v čem jste byli lepší? Co dobrého jste pro podnikatele udělali? Myslíte, že třeba zvýšení odvodů podnikatelům snad pomohlo? Navíc v době nejvyšší inflace?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

15. týden na trhu pohonných hmot ČMKB

10:51 15. týden na trhu pohonných hmot ČMKB

Kontrakty motorové nafty na trhu pohonných hmot Českomoravské komoditní burzy Kladno se v 15. týdnu …